Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя - жити і працювати для народу і сім’ї.

 

Гречаник Василь Петрович

БІОГРАФІЯ

Народився 24 листопада 1933 р. на Івано-Франківщині.
Освіта вища. У 1954 р. закінчив Чернівецький фінансово-кредитний технікум, у 1959 р. - Київський інститут народного господарства, аспірантуру (заочно при Київському інституті легкої промисловості). У 1971 р. захистив дисертацію. Закінчив курси з питань ринкової економіки, соціального захисту, оплати праці, управління (Кіпр, Греція, Франція - 1991-2001 рр.).
Доктор філософії, кандидат технічних наук.
Працював у фінансових та контрольно-ревізійних органах (7 років - інспектор, ревізор), в університеті, інституті економіки АН України (9 років - викладач, ст. науковий співробітник, зав. відділом), на шкіроб’єднанні (18 років - начальник відділу праці, головний економіст), в облвиконкомі (4 роки - начальник управління праці та соціальних питань) та в обласній раді (4 роки - завідувач відділу, голова постійної депутатської комісії з економіки, фінансів та бюджету). З 1998 р. - на викладацькій роботі. Доцент, професор Економіко-правничого інституту, а з 2001 р. - професор кафедри державного управління Національного технічного університету нафти і газу.
Член комітету Української світової спілки професійних вчителів, член обласного правління “Просвіта”, член правління Спілки науковців та інженерів, член Клубу інтелігенції.
"Мета життя - жити і працювати для народу і сім’ї.
Життєві принципи - професійність, порядність, чесність, патріотизм. Найприємніше у роботі - навчання і спілкування із студентами, слухачами.
В людях найбільш за все ціную працьовитість, цілеспрямованість, порядність".
Ветеран праці, учасник бойових дій.
Автор понад 100 наукових і публіцистичних праць, ініціатор і учасник розробки Закону України про високогірні населені пункти, Комплексної програми соціально-економічного відродження аграрного сектора області, програми Нового курсу України та інших розробок.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»